Serenıty / 2005 / Türkçe Dublaj / Online İzle

http://www.binarymoon.co.uk/files/images/serenity.jpg
Tür:Bilim Kurgu / Aksiyon / Macera
Yönetmen:Joss Whedon
Senaryo:Joss Whedon
Müzik:David Newman
Oyuncular:Nathan Fillion (Yüzbaşı Malcolm Reynolds) , Gina Torres (Zoë Warren) , Alan Tudyk (Hoban 'Wash' Washburne) , Morena Baccarin (Inara Serra) , Adam Baldwin (Jayne Cobb) , Jewel Staite (Kaylee Frye) , Sean Maher (Dr. Simon Tam) , Summer Glau (River Tam) , Ron Glass (Shepherd Meria Book)
Konu:Galaksiler arasında çıkan savaşın kaybeden tarafında yer alan Yüzbaşı Malcolm Reynolds, görevinden ayrıldıktan sonra sahibi olduğu Serenity adlı uzay gemisiyle taşımacılık yapmaya başlamıştır. Kendisine çok sadık bir ekiple çalışır. Ekip üyeleri arasında kavga ve anlaşmazlıklar hiç bitmese de hepsinin ortak özelliği Malcolm Reynolds’a son derece sadık olmalarıdır.
Günün birinde Serenity adlı gemisine iki yeni yolcu alır. Bunlar genç bir doktor ile telepatik güçleri olan kız kardeşidir. Pazarlık yaptıkları fiyattan fazlasını ödemişlerdir. Her ikisi de kainata hükmeden koalisyon güçlerinin elinden kaçmayı başaran kaçaklardır. Koalisyon güçlerinin özellikle genç kızı ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur.
Serenity’nin mürettebatı galaksinin en ücra köşelerinde göze çarpmadan yolculuk yapmaya alışkındır. Ancak bu kez durum çok farklıdır. Kelimenin tam anlamıyla iki ateş arasında kalmışlardır. Bir tarafta Evrensel İttifak’ın durdurulması mümkün olmayan askeri güçleri, diğer tarafta Yağmacılar olarak bilinen güçlerin müthiş öfkesi vardır. Farklı düşmanların tehdidi altında kalan Serenity mürettebatının, en büyük tehlikenin aslında geminin içinde olduğunu keşfetmesi uzun sürmeyecektir.

Cd1
http://video.yahoo.com/watch/2167983/6861230
Cd2
http://video.yahoo.com/watch/2167986/6861268

0 yorum:

Yorum Gönder